reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 14 maja 2010

Woodward otwiera nowy zakład pod Krakowem

Firma Woodward Governor Company poinformowała o oficjalnym otwarciu nowego zakładu położonego w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Niepołomicach pod Krakowem.
Firma Woodward jest projektantem, producentem i dostawcą usług z zakresu kontroli i optymalizacji energii, które kieruje do przemysłu lotniczego i kosmonautycznego, przemysłu obronnego, producentów i dystrybutorów energii elektrycznej oraz transportu.

Firma Woodward jest obecna w Krakowie od 2005 r. Pod koniec 2008 r. Woodward Governor Poland Sp. z o.o. otrzymała pozwolenie na budowę nowego zakładu, którą rozpoczęto w kwietniu 2009 r. Całkowita powierzchnia budynków to około 6 500 m2, na którą składają się powierzchnia produkcyjna oraz biurowa i pracownie inżynierskie. Aktualnie polski zakład zatrudnia ponad 110 osób i dysponuje dalszym potencjałem rozwojowym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2