reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 14 maja 2010

El-Cab inwestuje w procesy produkcyjne

El-Cab, jedna z największych firm sektora produkcji wiązek elektrycznych, uzyskała dotację w ramach RPO Województwa Wielkopolskiego.
Wartość projektu realizowanego przez El-Cab to 800 tys zł. Wsparcie finansowe w ramach RPO wyniesie 327 tys zł, a projekt ma być zakończony do 28 września 2010.

W ramach projektu El-Cab chce zrealizować dwie inwestycje. Pierwsze z nich dotyczy uruchomienia zespołu urządzeń, w skład którego wejdzie 10 przenośnych terminali do raportowania procesu produkcji, logistyki i sprzedaży. Urządzenia mają służyć utrzymaniu kontroli nad kosztami wyprodukowania, magazynowania i sprzedaży tych produktów.

Druga z inwestycji to zakup uniwersalnej maszyny do produkcji wiązek kablowych i modułów wiązkowych, umożliwiającej wyprodukowania każdego typu wiązki kablowej i modułu elektrycznego w dopuszczalnym czasie produkcji jednej wiązki kablowej 5 sekund.
el

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1