reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Produkty Sensata Technologies w ofercie Heilind

Heilind Electronics jest obecnie autoryzowanym dystrybutorem Sensata Technologies – dostawcy rozwiązań opartych na czujnikach dla różnych rynków i zastosowań.

Heilind Electronics, dystrybutor komponentów elektronicznych, dodał produkty Sensata Technologies do swojej oferty czujników i elementów sterujących. Umowa dystrybucyjna pozycjonuje Heilind jako globalnego partnera Sensata i upoważnia do sprzedaży produktów firmy na rynku amerykańskim, europejskim i azjatyckim – informuje Heilind. – Nowa gama czujników została zaprojektowana dla szerokiego zakresu branż, w tym lotniczej, rolniczej, samochodowej, ciężarówek i autobusów, budowlanej, medycznej i morskiej – czytamy w komunikacie.
Założona w 1974 roku firma Heilind Electronics jest dystrybutorem złączy wtykowych, przekaźników, czujników, przełączników, systemów zarządzania temperaturą i produktów do ochrony obwodów, listew zaciskowych, przewodów i kabli, akcesoriów do kabli, izolacji oraz identyfikacji produktów. Firma Heilind ma swoje placówki w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Niemczech, Singapurze, Hongkongu i Chinach. Sensata Technologies ma ponad 100-letnie doświadczenie technologiach przemysłowych. Firma opracowuje czujniki, rozwiązania oparte na czujnikach, w tym sterowniki i oprogramowanie oraz inne produkty przeznaczone m.in. dla branży motoryzacyjnej, pojazdów ciężkich i terenowych, przemysłowej oraz lotniczej. Sensata zatrudnia ponad 19 000 pracowników i prowadzi działalność w 13 krajach.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama