reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MLSystem Przemysł elektroniczny |

ML System rozszerza współpracę z grupą Pilkington

ML System zawarł umowę o współpracy ze spółkami Pilkington IGP oraz Pilkington Polska dotyczącą koordynacji sprzedaży produktów szklanych wykorzystujących powłoki kwantowe oraz technologię BIPV, a także produktów linii Smart Glass.

Współpraca ML System i grupy Pilkington będzie obejmowała projekty realizowane na terytorium całej Europy. – ML System dysponuje wiedzą, zasobami technicznymi i doświadczeniem w zakresie produkcji innowacyjnych powłok kwantowych, technologii BIPV oraz produktów Smart Glass. Z kolei Pilkington posiada ugruntowaną pozycję na rynku europejskich producentów szkła, jak również dysponuje szerokim zapleczem technologicznym pozwalającym na oferowanie zdywersyfikowanej palety produktów podmiotom prowadzącym działalność w Polsce i w Europie. Przy wykorzystaniu wspólnego potencjału zaoferujemy klientom produkty szklane, wykorzystujące zaawansowane i unikatowe technologie pozwalające na produkcję energii elektrycznej – komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System. Spółki grupy Pilkington będą wspierały ML System w procesie wprowadzania do obrotu szyb z powłokami kwantowymi, jak również podejmą działania w celu włączenia tego produktu do swojej oferty handlowej. ML System od 2020 roku współpracuje ze spółką Pilkington Automotive Poland w zakresie produktów i technologii szyb samochodowych z powłoką kwantową.
ML System to spółka technologiczna z zapleczem badawczo-laboratoryjnym oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem (BIPV) oraz produkty tradycyjnej fotowoltaiki, smart city i specjalistyczne szkło, w tym dla branży automotive. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych z magazynami i centrum badawczo-rozwojowym spółki wynosi ponad 20 tys. m kw. ML System dysponuje 13 patentami, a 6 zgłoszeń patentowych czeka na rozpatrzenie. Od 2020 roku ML System prowadzi badania w zakresie wykorzystania zjawisk fizyki kwantowej w profesjonalnej diagnostyce medycznej.
reklama
reklama
February 01 2023 23:01 V20.12.5-1