reklama
reklama
reklama
reklama
© alexan24 dreamstime.com PCB |

Würth Elektronik CBT rozwija międzynarodowy zasięg

Würth Elektronik utworzył firmę zajmującą się sprzedażą płytek drukowanych – Würth Elektronik CBT International GmbH. Przedstawiciel w Polsce rozpoczyna proces zwiększania międzynarodowego zasięgu.

Würth Elektronik Circuit Board Technology (CBT) poinformował, że będzie sukcesywnie rozbudowywał i konsolidował europejskie zespoły sprzedaży pod parasolem nowej spółki – Würth Elektronik CBT International GmbH. W ten sposób międzynarodowi klienci znajdą się jeszcze bardziej w centrum uwagi – zapewnia firma w komunikacie. Würth Elektronik Group obchodzi w tym roku 50. urodziny. Od samego początku działalności Würth stawiał na międzynarodowy zasięg dywizji CBT, odpowiedzialnej za produkcję obwodów drukowanych. Przez ostatnich kilka dekad Würth Elektronik wybudował i uruchomił 3 fabryki w Niemczech oraz nawiązał współpracę z partnerami z Azji. Firma angażuje się też w rozwój i optymalizację technologii, materiałów oraz procesów produkcyjnych. Obecnie Würth Elektronik CBT obsługuje ponad 4000 klientów z 50 krajów, działających w całym zakresie przemysłu elektronicznego. – Naszym celem jest dalsze umacnianie silnej pozycji w Europie i zostanie największym dostawcą płytek drukowanych na Starym Kontynencie – komentuje Thomas Beck, dyrektor zarządzający Würth Elektronik CBT International GmbH. Jak podkreśla Würth, proces rozpoczął się od Polski, bo od początku tego roku do dyspozycji klientów jest lokalny specjalista ds. PCB. – Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój i poprawę relacji z polskimi klientami za pośrednictwem nowego regionalnego kierownika sprzedaży Tomasza Renkiela – mówi Thomas Beck.
Założony w 1971 roku Würth Elektronik Circuit Board Technology (CBT) specjalizuje się w produkcji małych i średnich serii obwodów drukowanych, zatrudniając około 1000 pracowników, z których większość pracuje w 3 fabrykach firmy znajdujących się na terenie Niemiec. Roczny obrót firmy przekracza 100 mln EUR.
reklama
February 01 2023 23:01 V20.12.5-1