reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 12 maja 2010

Flextronics osiągnął zdolności produkcyjne 15 mln sztuk notebooków rocznie

Flextronics International osiągnął w Chinach zdolności produkcyjne na poziomie 15 mln notebooków rocznie, stworzył sobie również możliwości dalszej ekspansji.
Głównymi klientami Flextronics w dziedzinie notebooków są Hewlett-Packard (HP) oraz Dell. Wcześniej informowaliśmy, iż celem Flextronics na rok 2010 jest produkcja 6 mln sztuk notebooków.

Vice Prezes Flextronics Kent Kan stwierdził, iż obecnie firma będzie intensywnie pracować nad zagospodarowaniem niewykorzystanych zdolności produkcyjnych w Chongqing (Chiny). Prezes Kan twierdzi również, iż wraz z dojrzewaniem globalnego rynku notebooków, każdy z graczy będzie dążył do indywidualizacji funkcji czy specyfikacji swoich produktów. Co więcej, Kan liczy również na wzrostu popytu na ultra-cienkie modele.

Flextronics pracuje również nad modelem tabletu o wymiarach ekranu mniejszych od 10 cali, opartym na procesorze ARM. Debiut produktu przewidziany jest na pierwszy kwartał 2011.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1