reklama
reklama
reklama
© Noyen Przemysł elektroniczny |

Lubelski NOYEN rozbuduje zakład

W najbliższych dniach rozpocznie się rozbudowa infrastruktury NOYEN. Producent urządzeń myjących dla przemysłu zwiększy moce.

„Rozbudowa infrastruktury ma służyć zwiększeniu produkcji naszych urządzeń, co stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie maszynami NOYEN. By móc tworzyć innowacyjne produkty potrzebujemy większej przestrzeni i większego zespołu. W związku z tym planujemy wzrost zatrudnienia."
W pierwszym etapie inwestycji NOYEN rozbuduje halę produkcji urządzeń. Kolejna faza obejmie budowę nowej hali produkcji chemii przemysłowej oraz usług mycia przemysłowego, a także budynku biurowego. Powstanie prawie 7000 m kw. powierzchni produkcyjno-laboratoryjnej. Realizacja przedsięwzięcia potrwa przez najbliższe 3 lata, a jej szacowany koszt to 30 mln PLN. – Nowa inwestycja wynika z dynamicznego rozwoju NOYEN. Tworzymy dla przemysłu kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na jakość i wydajność produkcji naszych klientów. W związku z rosnącym zainteresowaniem rozwiązaniami NOYEN chcemy zwiększyć naszą produkcję oraz rozpocząć realizację nowych projektów z zakresu mycia przemysłowego – mówi prezes NOYEN, Zbigniew Kurant. Inwestycja jest związana z planem uruchomienia produkcji innowacyjnych urządzeń myjących NOYEN iCleaning Machine wyposażonych w układ do automatycznego przygotowania próbek zanieczyszczeń kąpieli oraz funkcję autodiagnostyki. Firma dostarcza urządzenia i preparaty myjące klientom produkującym części do pojazdów takich marek, jak Mercedes czy Volkswagen. – Przedsięwzięcie to ważny krok do rozpoczęcia współpracy z kolejnymi klientami zagranicznymi i wzmocnienia pozycji na rynku międzynarodowym. Inwestycja ta będzie mieć również istotne znaczenie dla lokalnego rynku pracy. W związku z rozbudową infrastruktury firmy planujemy utworzenie nowych stanowisk w przestrzeni produkcyjnej, a także laboratoryjnej – informuje firma w komunikacie.
reklama
reklama
January 25 2023 00:30 V20.12.1-1