reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zortrax
Przemysł elektroniczny |

Zortrax podpisał umowę ze swoją spółką zależną

Olsztyński producent drukarek 3D, Zortrax SA, podpisał dziś, 7 września umowę o współpracy ze spółką zależną Zortrax Dental SA .

Umowa określa zasady współpracy dotyczące świadczenia przez Zortrax na rzecz Zortrax Dental usług produkcji i montażu urządzeń (drukarek 3D wraz z urządzeniami peryferyjnymi zwanych) zgodnie ze specyfikacją techniczną i projektową przyjętą przez strony, usług produkcji części zamiennych, a także dostawy, montażu i kontroli jakości produktów – czytamy w komunikacie. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Jej wartość nie jest określona z góry i będzie uzależniona od wartości oraz ilości zamówień składanych przez Zortrax Dental.
Zortrax Dental SA to spółka powołana przez Zortrax SA, działająca w obszarze rozwiązań druku 3D przeznaczonych dla stomatologów i protetyków dentystycznych. W ofercie Zortrax Dental SA znajdzie się kompletny ekosystem rozwiązań obejmujących drukarki 3D przeznaczone do zastosowań medycznych, oprogramowanie, gamę materiałów do druku oraz specjalnie zaprojektowane urządzenia peryferyjne, takie jak stacje do czyszczenia i utwardzania wydruków.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-1