reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nevomo Przemysł elektroniczny | 07 września 2021

Nowy CEO Nevomo

W związku z dynamicznymi zmianami w firmie, Przemek Pączek, czyli CEO od roku 2018, zdecydował się na zmianę roli w zespole – poinformowała spółka tworząca technologie kolei magnetycznej.

Od początku istnienia Nevomo osiągnęliśmy wiele kamieni milowych, takich jak podpisanie umowy o współpracy z RFI a także zbudowanie trzech prototypów pojazdów magrail, dwóch torów testowych i rozpoczęcie konstrukcji trzeciego – podkreśla spółka w komunikacie.
.Z dniem 1 września Przemek Pączek objął stanowisko Chief Product Officera Nevomo, które będzie obejmować koordynację rozwoju produktów Nevomo, w tym nadzór projektów B+R oraz współprac technologicznych. Nowym CEO firmy został Milan Chromik, który pracował wcześniej Milan w Nevomo jako Business Development Director. – Milan zdobył ponad 10 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w różnorodnych gałęziach biznesu, takich jak przemysł papierniczy i maszynowy, gdzie był odpowiedzialny za rozwój biznesu i public affairs. Pracował również w Veolii jako dyrektor generalny działu odpadów, dyrektor ds. rozwoju biznesu i spraw publicznych – poinformowała spółka. Ponadto od 1 września stanowisko Business Development Director dla magraila objął Stefan Kirch, poprzednio dyrektor sprzedaży w DB Netz, a następnie w DB Systel jako Product-Owner poprzez Partner-Account-Management. © Nevomo
reklama
reklama
November 15 2022 00:19 V20.10.16-1