reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 07 maja 2010

Day4Energy podwaja zamówienia w Jabil Kwidzyn

Dobra wiadomość dla Jabil Kwidzyn: aby sprostać rosnącemu popytowi, Day4Energy zwiększa produkcję z dotychczasowych 50MW do 120MW rocznie.
‘Decyzja jest bezpośrednim rezultatem znacznego wzrostu popytu, którego skutkiem było pełne wykorzystanie naszych zdolności produkcyjnych w Polsce w początkach bieżącego roku. Wierzymy, iż pomimo nadchodzących zmian w programach subsydiów w Niemczech, popyt rynkowy na produkty PV będzie napędzany przez zwiększony ‘apetyt’ ze strony inwestorów na dotychczasowych i nowych rynkach, jak również przez rosnącą dostępność finansowania bankowego’ mówi George Rubin, prezes Day4 Energy.

Pierwsza faza zwiększenia zdolności produkcyjnych – z 50MW do 75 MW – będzie zrealizowana do 15 maja. Kolejna, czyli zwiększenie do 120 MW, ma zostać zakończona do końca czerwca. Plan zwiększenia zdolności produkcyjnych zakłada zmianę z 5 na 7 dni roboczych w tygodniu, jak również zainstalowanie nowej linii, dedykowanej do montażu nowo wprowadzanego modułu 60MC-I Guardian Technology.

W obecnej strukturze produkcji przeważa moduł 48MC-S. Jednakże, Day4 Energy spodziewa się, iż do 3Q.2010 nowy moduł 60MC-I będzie wymagał zaangażowania 80% zdolności produkcyjnych zakładu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2