reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

CadXpert z certyfikatem ISO 9001:2015

Firma CADXPERT, dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D, wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie usług szkoleniowych, handlu oraz druku 3D.

Certyfikat ISO 9001:2015 to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania jakością w przedsiębiorstwie. Kilka tygodni temu firma poinformowała także o uzyskaniu certyfikatu Stratasys Platinum Partner. – Jest to najwyższy status przyznawany autoryzowanym dystrybutorom przemysłowych drukarek 3D tej marki. CadXpert jest pierwszą firmą w Polsce, która może poszczycić się takim wyróżnieniem. Stratasys tym samym bardzo mocno zaznaczył swoją pozycję w naszym kraju, co oznacza, że producent widzi duży potencjał w polskiej branży druku 3D – podkreśla CadXpert w komunikacie.
CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem producentów drukarek 3D dla biznesu, przemysłu i edukacji: Stratasys, MakerBot i Formlabs. Park maszynowy firmy pozwala świadczyć usługi drukowania 3D w 5 różnych technologiach przyrostowych (PolyJet, FDM, SLA, SLS, DMLS) z ponad 60 materiałów. Asortyment dopełniają skanery 3D oraz usługi skanowania 3D i inżynierii odwrotnej. CadXpert specjalizuje się we wdrażaniu technologii druku 3D do firm z różnych gałęzi przemysłu (m.in. motoryzacja, lotnictwo, kolejnictwo, odlewnictwo, obróbka CNC, formowanie wtryskowe, produkcja, przemysł spożywczy), a także dla edukacji, medycyny i stomatologii.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama