reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 06 maja 2010

Hanza zmieniła właściciela

Szwedzka Hanza, mająca swój polski zakład produkcyjny w Wołowie, zmieniła właściciela. Dotychczasowy akcjonariusz mniejszościowy Hanza Intressenter przejął całość akcji.
Hanza miała od początku istnienia dwóch właścicieli: Gunnar’a Bergström’a, działającego poprzez holding HSF Group, oraz Hanza Intressenter, której właścicielami są z kolei szwedzcy inwestorzy i instytucje finansowe. W kwietniu 2010, w efekcie przejęcia wszystkich istniejących akcji od HSF Group, Hanza Intressenter została samodzielnym właścicielem Hanza.

Koncepcja działania Hanza to Complete Manufacturing Services, oferująca efektywny kosztowo montaż finalny, mechanikę i kable w zakładzie w Estonii oraz PCBA w Polsce. W roku 2009 Hanza rozszerzyła swoją dywizję elektroniczną poprzez przejęcie borykającego się z kłopotami szwedzkiego konkurenta Elektromekan.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1