reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 06 maja 2010

Wkrótce myPhone z systemem Android

W raporcie rocznym TelForceOne, właściciela polskiego producenta komórek myPhone, znajdujemy zapowiedzi tegorocznych premier komórek. Spółka chce wejść też na rynek LED.
Obroty MyPhone Sp. z o.o. w 2009 wyniosły 19.9 mln zł.

Trwają intensywne prace nad wprowadzeniem do oferty pierwszych telefonów myPhone z systemem operacyjnym ANDROID oraz kolejnych urządzeń z klawiaturą QWERTY. Spółka pracuje też nad implementacją modułu telewizji cyfrowej DVB-T i DVB-H w nowych modelach. Pierwszych efektów tych działań należy się spodziewać w drugim półroczu 2010.

Rónolegle do wprowadzenia na rynek urządzeń zaawansowanych technologicznie, spółka w połowie 2009 roku rozpoczęła sprzedaż urządzeń przyjaznych w obsłudze, o intuicyjnie prostym menu i podstawowym zakresie funkcji. Najbardziej liczną grupą użytkowników tej serii są seniorzy. W 2009 roku spółka wprowadziła trzy pierwsze urządzenia z tej serii: myPhone 1040 senior, 1050 simply oraz 1070 chiaro. W 2010 r. wprowadzono pierwsze urządzenie myPhone Simple Life obsługujące dwie karty SIM – myPhone 2050 handy.

Poza rynkiem polskim telefony komórkowe myPhone dostępne są w kilkunastu krajach Europy: Czechach, Słowacji, Austrii, Węgrzech, Bułgarii, Rumunii, Niemczech, Estonii, Litwie, Łotwie, Ukrainie, Białorusi i Słowenii, niebawem zaś pojawią się w Holandii i Szwecji. Trwają prace przygotowawcze nad uruchomieniem dystrybucji w kolejnych kilku krajach.

Spółka wprowadza też do swojego asortymentu oświetlenie typu LED.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2