reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Blackstone Resources
Przemysł elektroniczny |

Blackstone Technology dziesięciokrotnie zwiększy moce produkcyjne

Blackstone Technology GmbH, czyli niemiecka spółka zależna szwajcarskiego Blackstone Resources, dziesięciokrotnie zwiększy moce produkcyjne.

Zdolność produkcyjna Blackstone Technology w zakładzie Blackstone w Döbeln w Saksonii wzrośnie do 500 MWh rocznie do 2022 roku. W obiekcie wytwarzane są akumulatory litowo-jonowe, które zawierają elektrody drukowane w technologii 3D. Firma niedawno podpisała list intencyjny (LOI) z Triathlon Batteries GmbH, niemieckim producentem systemów akumulatorowych do wózków przemysłowych, aby dostarczać ogniwa akumulatorowe wykorzystujące technologię druku 3D o mocy kilkuset MWh rocznie. Blackstone Technology ma też podpisane listy intencyjne z klientami działającymi w segmentach: morskim, e-motocykli, komercyjnych e-pojazdów i e-autobusów, których łączna wartość to około 184 mln EUR.
Blackstone Resources jest szwajcarską spółką holdingową z siedzibą w Baar, która koncentruje się na technologii akumulatorów i rynku metali do akumulatorów (takich jak: lit, kobalt, mangan, grafit, nikiel i miedź). Obecnie Blackstone Technology buduje linię produkcyjną dla małych serii baterii wykorzystujących technikę druku 3D w Döbeln w Saksonii w Niemczech. Blackstone Resources kontynuuje program rozwoju akumulatorów ze stałym elektrolitem i procesu ich produkcji.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama