reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© OrbitOne
Przemysł elektroniczny |

Orbit One w Polsce rozwija współpracę z Elvaco

Orbit One od kilku lat jest jednym z partnerów szwedzkiego Elvaco w zakresie wytwarzania i produkcji w oddziale Orbit One w Polsce.

Szwedzka firma Elvaco oferuje produkty i usługi w zakresie efektywności energetycznej, fakturowania i statystyki dla branży ciepłowniczej, wodnej, nieruchomości, elektryczności i gazu. – Elvaco to ekscytujący i stale rozwijający się klient. Mamy bardzo pozytywną współpracę i obecnie produkujemy dwa zupełnie nowe produkty, a także realizujemy trzy produkcje PPAP (Process Part Approval Process) – coś, czego coraz więcej klientów wymaga dla swoich nowych produktów – mówi specjalistka ds. kluczowych klientów Orbit One Milena Słotwińska. – Wybraliśmy Orbit One, ponieważ jest to firma zorientowana na klienta, z wysoką jakością pracy. Produkty wytwarzane dla nas przez Orbit One pochodzą z różnych segmentów, a Orbit One zajmuje się między innymi zakupem materiałów, montażem obwodów drukowanych, testowaniem, dostawą, zwrotem i usługami naprawczymi – mówi dyrektor ds. operacyjnych Elvaco Daniel Åkesson. – Posiadanie własnej produkcji nie jest częścią strategii Elvaco ze względu na duże inwestycje, przede wszystkim w sprzęt i pracowników. Dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję usługową, której zalety obejmują dostęp do kompetentnego partnera produkcyjnego, który jest w stanie wyprodukować duże ilości w sposób zapewniający jakość – podsumowuje Daniel Åkesson.
Orbit One to skandynawski dostawca usług produkcji urządzeń elektronicznych oraz elektromechanicznych. Firma dysponuje zakładami produkcyjnymi w Szwecji, w Federacji Rosyjskiej oraz w Polsce. W Szwecji działają dwa zakłady: w Ronneby i w Sztokholmie. Koncern Orbit One zatrudnia obecnie ok. 650 osób, a jego roczne obroty wynoszą ok. 950 mln SEK. Firma jest własnością członków kadry kierowniczej oraz zarządu.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama