reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maksim pasko dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

AIUT otworzył oddział w Kanadzie

AIUT Inc. w Kanadzie ma siedzibę w Amherstburg, w stanie Ontario. To siódmy oddział Grupy AIUT na świecie i drugi, obok zlokalizowanego z Stanach Zjednoczonych, w Ameryce Północnej.

– Decyzja o ekspansji na rynek kanadyjski to kolejny krok w realizacji międzynarodowej strategii rozwoju firmy, a klienci AIUT inwestujący w Kanadzie otrzymają bezpośrednie lokalne wsparcie. – pisze AIUT w komunikacie.
AIUT, integrator systemów dla przemysłu, dostarcza przedsiębiorstwom rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych i logistycznych, w tym systemów automatyzujących wewnętrzny transport towarów (AIUT Qursor) przy udziale autonomicznych robotów mobilnych. W Kanadzie AIUT zamierza rozwijać prowadzoną w tym zakresie współpracę z branżą automotive. – Jesteśmy dostawcą rozwiązań i usług, dlatego kluczowe jest dla nas zapewnianie klientom bezpośredniego wsparcia i budowanie trwałych lokalnych relacji. W ramach naszej strategii kontynuujemy rozwijanie naszej sieci na światowych rynkach, tworząc lokalne centra kompetencji, zatrudniając własnych i lokalnych specjalistów oraz wykorzystując wewnętrzne procesy i systemy – mówi Marek Gabryś, prezes zarządu AIUT. AIUT na świecie Nowy oddział w Kanadzie to siódma stacjonarna lokalizacja AIUT na globalnym rynku. Centrala przedsiębiorstwa mieści się w Polsce na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach. Pozostałe oddziały spółki działają w USA (Greenville), Niemczech (Dingolfing), Indiach (Bombaj), Rumunii (Sebes) oraz Chinach (Shenyang). Ponadto AIUT posiada sieć biur terenowych w Polsce. Spółka zatrudnia dziś około 900 pracowników, w tym ponad 500 specjalistów inżynierów. Do 2021 roku firma zrealizowała ponad 3000 projektów w 70 krajach.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1