reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nestmedic Przemysł elektroniczny |

Nestmedic rozpoczyna współpracę z miastem Wrocław

Ciężarne kobiety zamieszkałe we Wrocławiu będą mogły bezpłatnie wypożyczyć system do zdalnego monitorowania dobrostanu płodu – KTG Pregnabit.

Firma telemedyczna Nestmedic SA rozpoczyna współpracę z miastem Wrocław. Program pilotażowy potrwa 4 miesiące. W ramach umowy Nestmedic udostępnia KTG Pregnabit, czyli urządzenie telemedyczne pozwalające na przeprowadzanie badania w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wizyty w szpitalu. Zapisy KTG są na bieżąco analizowane przez specjalistów Medycznego Centrum Telemonitoringu. – Cieszymy się, że kolejne władze samorządowe zdecydowały się zadbać o bezpieczeństwo ciężarnych kobiet w swoim mieście. Liczymy, że pilotażowy program, który przeprowadzamy obecnie z miastem Wrocław, zapoczątkuje współpracę z innym miastami i przerodzi się w projekt ogólnopolski którym zostaną objęte wszystkie kobiety – komentuje Jacek Gnich, prezes Nestmedic.
Nestmedic SA to spółka technologiczna działająca w obszarze telemedycyny i digital health – dynamicznie rozwijających się segmentów rynku medycznego na świecie. Firma opracowała i dostarcza mobilne rozwiązanie telemedyczne do zdalnego badania KTG – system Pregnabit. Składają się na niego dwa certyfikowane wyroby medyczne: Pregnabit – mobilne teleKTG do pobierania danych medycznych za pomocą specjalistycznych sond, a także PregnaView, który służy do wizualizacji zapisu KTG według standardów medycznych. Kolejnym elementem systemu Pregnabit jest pracujące w trybie 24/7 Medyczne Centrum Telemonitoringu.
reklama
reklama
March 23 2023 15:49 V20.13.12-1
reklama
reklama