reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Heilind Electronics nawiązał partnerstwo z TEWA

Dystrybutor komponentów elektronicznych Heilind Electronics ogłosił nowe partnerstwo z TEWA, producentem termistorów NTC i czujników temperatury.

Linia czujników temperatury TEWA uzupełni istniejące portfolio produktów firmy Heilind standardowymi i niestandardowymi czujnikami temperatury opartymi na NTC, PTC, RTD, TC i innych elementach czujnikowych. Urządzenia te mogą być stosowane do pomiaru temperatury w zastosowaniach konsumenckich i przemysłowych – szczególnie tych, które wymagają stabilnych temperatur pracy w zakresie od 80°C do 1000°C – czytamy w komunikacie. Zastosowania czujników firmy TEWA obejmują produkty do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, kotły, chłodnictwo, motoryzację, oprzyrządowanie, komunikację i biomedycynę. Heilind Electronics będzie oferować kompletne portfolio produktów TEWA obejmujące czujniki temperatury i termistory.
Heilind Electronics jest dystrybutorem złączy wtykowych, przekaźników, czujników, przełączników, systemów zarządzania temperaturą i produktów do ochrony obwodów, listew zaciskowych, przewodów i kabli, akcesoriów do kabli, izolacji oraz identyfikacji produktów. Założona w roku 1974 firma Heilind ma swoje placówki w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Niemczech, Singapurze, Hongkongu i Chinach. TEWA Sensors Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest producentem termistorów NTC i czujników temperatury, od ponad 40 lat dostarczając rozwiązania z zakresu czujników temperatury dla szerokiego spektrum rynków użytkowników.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama