reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Polskie skanery 3D dostępne w Kanadzie

Evatronix SA nawiązał współpracę z firmą Canadian Additive Manufacturing, która tym samym stała się dystrybutorem skanerów i rozwiązań eviXscan 3D na terytorium Kanady.

Canadian Additive Manufacturing zajmuje się produkcją addytywną i rozwiązaniami wykorzystującymi skanowanie 3D i działa na kanadyjskim rynku. – Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością włączenia do naszej oferty najwyższej klasy skanera światła strukturalnego do zastosowań metrologicznych – mówi Jason Podger, dyrektor zarządzający Canadian Additive Manufacturing. – Produkty firmy Evatronix to sprzęt z wyższej półki w konkurencyjnej cenie. Dodatkowym atutem jest możliwość współpracy skanerów eviXscan 3D z produktami Geomagic – codziennie używamy programów Design X i Control X w naszych projektach, oferujemy je także w sprzedaży, dlatego możliwość ich integracji ze skanerem jest bardzo przydatna – dodaje Jason Podger. O szansach wynikających z nawiązanego partnerstwa z kanadyjską firmą, z perspektywy Evatronix SA, opowiada Janina Bugla, menadżer ds. eksportu: – Jako firma działamy zawsze dwutorowo: ciągle wprowadzamy nowe produkty i nieustannie poszerzamy naszą sieć dystrybucji, rozwijając nowe kierunki eksportowe. Współpraca z Canadian Additive Manufacturing pozwoli nam zintensyfikować sprzedaż zagraniczną i wzmocnić naszą pozycję na globalnym rynku. Nasz kanadyjski dystrybutor zajmie się sprzedażą pełnej gamy urządzeń eviXscan 3D oraz obsługą klienta. Zapewni również najwyższej jakości usługi, gwarantując klientom w razie potrzeby możliwość szybkiego kontaktu i odpowiedzi na pytania bez pośredników i bariery językowej.
Evatronix SA projektuje usługowo urządzenia elektroniczne i mechatroniczne wraz z towarzyszącym im oprogramowaniem, przeznaczone najczęściej do aplikacji internetu rzeczy. Firma realizuje także serie prototypowe, produkcję pilotażową i niskoseryjną projektowanych urządzeń. Evatronix SA jest również producentem skanerów 3D sprzedawanych pod marką eviXscan 3D. W oparciu o rozwijaną przez siebie technologię skanowania 3D Evatronix projektuje i wdraża automatyczne systemy kontroli jakości.    Na rynku polskim Evatronix działa też jako dostawca obwodów drukowanych i oprogramowania Pulsonix do projektowania obwodów drukowanych.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama