reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 31 marca 2021

Apanet Green System podpisał umowę na dostawy za ponad milion złotych

Spółka zależna wrocławskiej APANET SA, Apanet Green System, dostarczy elementy systemu sterowania oświetleniem na potrzeby realizacji modernizacji systemu oświetlenia w Tychach.

Apanet Green System sp. z o.o. zawarła umowę na podwykonawstwo w zakresie dostaw sterowników lamp GLC , kompletnych szaf sterowniczych oraz oprogramowania jako elementów systemu sterowania oświetleniem na potrzeby realizacji modernizacji systemu oświetlenia w Tychach – czytamy w komunikacie. Spółka informowała o zamówieniu w lutym tego roku. Jego wartość to 1,157 mln PLN netto, a termin realizacji – 30 sierpnia 2021 roku. – Realizacja umowy przez spółkę zależną będzie miała istotny wpływ na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej APANET – podkreśla spółka.
Apanet Green System od 2003 roku zajmuje się wdrażaniem rozwiązań optymalizujących sterowanie oświetleniem, wykorzystując w tym celu opracowywane przez inżynierów spółki sterowniki, produkowane w Polsce. Grupa Kapitałowa Apanet SA działa na rynku cleantech, skupiając swoją działalność w branży systemów sterowania i kontroli zużycia mediów.
reklama
reklama
September 29 2022 15:24 V20.8.40-2