reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny |

Apanet Green System podpisał umowę na dostawy za ponad milion złotych

Spółka zależna wrocławskiej APANET SA, Apanet Green System, dostarczy elementy systemu sterowania oświetleniem na potrzeby realizacji modernizacji systemu oświetlenia w Tychach.

Apanet Green System sp. z o.o. zawarła umowę na podwykonawstwo w zakresie dostaw sterowników lamp GLC , kompletnych szaf sterowniczych oraz oprogramowania jako elementów systemu sterowania oświetleniem na potrzeby realizacji modernizacji systemu oświetlenia w Tychach – czytamy w komunikacie. Spółka informowała o zamówieniu w lutym tego roku. Jego wartość to 1,157 mln PLN netto, a termin realizacji – 30 sierpnia 2021 roku. – Realizacja umowy przez spółkę zależną będzie miała istotny wpływ na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej APANET – podkreśla spółka.
Apanet Green System od 2003 roku zajmuje się wdrażaniem rozwiązań optymalizujących sterowanie oświetleniem, wykorzystując w tym celu opracowywane przez inżynierów spółki sterowniki, produkowane w Polsce. Grupa Kapitałowa Apanet SA działa na rynku cleantech, skupiając swoją działalność w branży systemów sterowania i kontroli zużycia mediów.
reklama
reklama
February 01 2023 23:01 V20.12.5-2