reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lacroix Group Przemysł elektroniczny |

LACROIX Electronics Kwidzyn kończy przeprowadzkę do nowego budynku B

Francuski producent elektroniki finalizuje już zmiany w kwidzyńskim zakładzie, gdzie m.in. firma znacząco usprawniła procesy magazynowe.

O inwestycji LACROIX Electronics w Kwidzynie pisaliśmy jesienią ubiegłego roku, gdy firma zapowiadała budowę nowej hali o powierzchni 16 tys. m kw., tuż przy istniejącym zakładzie. – Od samego początku nasz plan zakładał integrację i optymalizację zarządzania procesami magazynowymi i logistycznymi – komentuje Andrzej Mrozik, dyrektor generalny LACROIX Electronics Kwidzyn. Andrzej Mrozik wyjaśnia, że firma wcześniej korzystała z pięciu różnych zewnętrznych magazynów, w Kwidzynie i poza miastem. Obecnie wszystkie materiały zgromadzone są pod jednym dachem, a produkcja dla klientów z sektora przemysłowego została przeniesiona do nowego budynku B. – To umożliwi nam przyszły rozwój działalności w Kwidzynie – dodaje. Przeniesienie produkcji przemysłowej do budynku B pozwoliło na reorganizację i znaczne usprawnienie przepływu materiałów oraz, jak stwierdza Czesław Rokicki, Industrial CFT Manager LACROIX Electronics Kwidzyn, w nowej hali firma skupiła się na poprawie organizacji pracy zgodnie z zasadami lean. W budynku została jeszcze wolna powierzchnia – miejsce dla nowych klientów.
LACROIX Electronics znajduje się w pierwszej dziesiątce europejskich firm EMS i specjalizuje się w usługach dla sektorów przemysłu, automatyki domowej, opieki zdrowotnej, motoryzacji, awioniki cywilnej i obrony. Zatrudniająca ponad 3100 pracowników firma LACROIX Electronics osiągnęła w 2019 roku obrót w wysokości 328 mln EUR, wliczając w to sprzedaż wewnątrzgrupową.
March 29 2023 21:41 V20.13.15-1
reklama
reklama