reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes | 18 lutego 2021

Rozwiązania sieciowe Nokia w dystrybucji Veracomp – Exclusive Networks Poland

Veracomp – Exclusive Networks Poland prowadził do swojej oferty rozwiązania sieciowe marki Nokia. Produkty te są przeznaczone dla dużych organizacji i przedsiębiorstwom, które chcą wykorzystywać najnowsze technologie wspomagające przesyłanie danych.

– Technologie Nokii z obszaru infrastruktury komórkowej i fixed network od dawna służą do budowy infrastruktury operatorów komórkowych obsługujących już ponad 6,4 miliarda abonamentów. Nokia opracowuje również rozwiązania klasy przemysłowej dla zakładów produkcyjnych, energetyki i sektora kolejowego, które umożliwiają transformację cyfrową w ramach Przemysłu 4.0 oraz budowę rozwiązań Private LTE. Korzysta z nich ponad 1300 sieci przemysłowych rozmieszczonych na całym świecie – podkreśla dystrybutor w komunikacie. Umowa zawarta z Veracomp – Exclusive Networks Poland pozwoli dystrybutorowi rozszerzyć ofertę o rozwiązania IP/MPLS firmy Nokia, routery i przełączniki, infrastrukturę rdzeniową i agregującą, a także rozwiązania sieci stacjonarnych. Ponadto dystrybutor będzie mógł dostarczać swoim partnerom biznesowym urządzenia przeznaczone do środowisk o szerokich zakresach temperatur oraz do wspierania projektów związanych z teleprotekcją. – Globalny program partnerski Nokia jest kluczową częścią naszej siły sprzedażowej, wspierającą wykorzystywanie możliwości biznesowych dla przedsiębiorstw i w sektorze publicznym. Cieszymy się, że możemy powitać Veracomp – Exclusive Networks Poland w tym programie, który pomoże we wzroście i rozwijaniu nowych relacji z klientami w Europie Środkowej i Wschodniej – komentuje Patrick Goby, Nokia Head Partner Sales Europe.
Veracomp - Exclusive Networks to dystrybutor dostarczający kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Ofertę firmy tworzą technologie ponad 120 producentów w zakresie sieci, zarządzania infrastrukturą IT, bezpieczeństwa IT, infrastruktury telekomunikacyjnej, pamięci masowych i serwerów, systemów audiowizualnych i Digital Signage, obrazowania medycznego, zarządzania dokumentami (DMS), produktów dla użytkowników domowych/SOHO, a także rozwiązań przemysłowych i IoT. Spółka jest częścią firmy Exclusive Networks – globalnego, specjalizowanego dystrybutora VAD obecnego w ponad 100 krajach, którego przychody w 2019 roku przekroczyły 2,4 mld EUR. Połączenie spółek nastąpiło 1 stycznia 2021 roku.
reklama
reklama
September 29 2022 15:24 V20.8.40-2