reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SatRevolution Przemysł elektroniczny | 22 stycznia 2021

JR Holding ASI wesprze SatRevolution

W czwartek, 21 stycznia SatRevolution SA oraz JR Holding ASI SA podpisały list intencyjny w sprawie m.in. finansowania rozwoju SatRevolution oraz wprowadzenia spółki na giełdę.

Na podstawie listu intencyjnego rozpoczęto negocjacje dotyczące nawiązania potencjalnej współpracy dotyczącej rozwoju SatRevolution, obejmującej w szczególności:
  1. współpracę mającą na celu doprowadzenie do wejścia SatRevolution SA lub podmiotu wchodzącego w skład jej grupy kapitałowej do zorganizowanego obrotu na rynku regulowanym lub w alternatywnym systemie obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA;
  2. wsparcie udzielone przez JR Holding ASI SA w zakresie doradztwa w sprawach gospodarczych, komunikacyjnych, korporacyjnych związanych z wprowadzeniem SatRevolution lub podmiotu wchodzącego w skład jej grupy kapitałowej do zorganizowanego obrotu na rynku regulowanym lub w alternatywnym systemie obrotu Giełdy Papierów Wartościowych poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia;
  3. udzielenie przez JR Holding S.A. finansowania rozwoju działalności SatRevolution SA.
Umowa o współpracy ma zostać podpisana do końca marca bieżącego roku. SatRevolution to polska firma, która działa w branży kosmicznej i zajmuje się m.in. projektowaniem, produkcją, integracją i testowaniem kompletnych satelitów oraz rozwiązań z zakresu tzw. branży spacetech (technologie dla branży kosmicznej). Osią działalności SatRevolution są nanosatelity – urządzenia o wadze od 1 do 10 kilogramów, które dzięki małym gabarytom są znacznie tańsze w produkcji niż masywne satelity.
reklama
reklama
November 15 2022 00:19 V20.10.16-1