reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mouser
Biznes |

Ponad 70 nowych producentów w ofercie Mousera

Mouser Electronics w 2020 roku dodał do swojej oferty wyroby rekordowej liczby 74 nowych producentów.

Wśród nowych partnerów firmy Mouser znalazło się 20 producentów systemów wbudowanych. Mouser kładzie też coraz większy nacisku na rozwiązania z zakresu internetu rzeczy (IoT) – czytamy w komunikacie. Oto przykładowi producenci, których wyroby zostały wprowadzone do oferty firmy Mouser:
  • Mini-Circuits, dostawca komponentów i systemów radiowych (RF), mikrofalowych i pracujących z częstotliwościami milimetrowymi.
  • BittWare, należąca do koncernu Molex firma zajmująca się projektowaniem i produkcją najnowocześniejszych kart procesorowych, opartych o układy FPGA firm Intel i Xilinx.
  • Trinamic, spółka należąca obecnie do firmy Maxim Integrated, specjalizująca się w sterowaniu ruchem. Jej doświadczenia połączone z efektywnymi technologicznymi procesami produkcji analogowych układów mocy pozwalają na tworzenie nowej klasy inteligentnych aktuatorów, które rozszerzają możliwości inżynierów do dostarczania inteligentnych rozwiązań działających na krawędzi sieci oraz na spełnienie obietnic składanych w ramach idei Przemysłu 4.0.
Mouser Electronics oferuje wybór podzespołów i innych wyrobów przekraczający 5 milionów modeli, które są dostarczane prosto z magazynów i dzięki temu gotowe do wysyłki w dniu zamówienia.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 28 2023 17:23 V21.1.4-1
reklama
reklama