reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LUG Przemysł elektroniczny | 16 grudnia 2020

Nowy globalny dyrektor sprzedaży i marketingu w Lug Light Factory

15 grudnia 2020 roku Tomasz Makarski, dotychczasowy dyrektor marketingu, objął stanowisko globalnego dyrektora sprzedaży i marketingu i stanął na czele skonsolidowanej Dywizji Sprzedaży i Marketingu w randze członka zarządu Lug Light Factory Sp. z o.o.

Paweł Karłowski, dotychczasowy Global Sales Director LUG, z dniem 14 grudnia br. przestał pełnić funkcję zarządcze i zakończył współpracę z firmą. Zmiany organizacyjne stanowią pogłębienie procesów konsolidacyjnych zapoczątkowanych w ubiegłym roku i polegają na połączeniu Dywizji Sprzedaży i Dywizji Marketingu w jedną globalną dywizję łączącą w sobie kompetencje obu tych obszarów. Zadaniem nowego dyrektora będzie odpowiedzialność za długookresową strategię marki oraz wyznaczanie nowych obszarów wzrostu firmy. – Po konsolidacji dywizji handlowych w ubiegłym roku, teraz zdecydowaliśmy się na kolejny krok: połączenie pod jednym kierownictwem działów marketingu i sprzedaży. Szybko zmieniający się rynek stawia przed nami nowe wyzwania, na które musimy płynnie reagować. Liczę na efekt synergii polegający na ścisłej współpracy zespołów handlowych i marketingowych oraz stworzenie wyspecjalizowanych struktur sprzedażowych wspieranych nowoczesnymi narzędziami digital marketingu i service design – komentuje zmiany Ryszard Wtorkowski, prezes zarządu LUG S.A. Tomasz Makarski z firmą LUG Light Factory związany jest od stycznia 2015 roku, a od 2019 pełni funkcję członka zarządu. Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Prawa i Administracji. Posiada 16-letnie doświadczenie w obszarach marketingu oraz wsparcia procesów sprzedaży, restrukturyzacji oraz wdrożeń platform informatycznych wspierających bieżącą działalność organizacji.
© LUG S.A. to spółka holdingowa Grupy Kapitałowej LUG S.A., producenta profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych. Grupa sprzedaje swoje produkty w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Posiadająca ponad 30 lat doświadczenia firma z siedzibą w Zielonej Górze, od 2008 roku funkcjonuje jako Grupa Kapitałowa. W jej skład wchodzą: LUG S.A., LUG Light Factory Sp. z o.o., LUG GmbH, LUG do Brasil Ltda, LUG Lighting UK Ltd., TOW LUG Ukraina, BIOT Sp. z o.o., LUG Argentina S.A., LUG Turkey, LUG Services Sp. z o.o., ESCOLIGHT Sp. z o.o. oraz LUG West Africa Ltd. LUG S.A. od listopada 2007 roku jest notowana na rynku NewConnect zarządzanym przez warszawską GPW.
reklama
reklama
September 22 2022 11:51 V20.8.32-1