reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Orbit One Przemysł elektroniczny | 06 listopada 2020

wiFido wybiera Orbit One na partnera produkcyjnego

Twórca rozwiązań smart home – wiFido – produkował dotychczas swoje urządzenia w Chinach, ale coraz więcej powodów przemawiających za zmianą tego modelu sprawiło, że wybrał szwedzkiego partnera produkcyjnego.

wiFido to szwedzka innowacja opracowana w celu zapewnienia użytkownikowi zwiększonej kontroli i bezpieczeństwa we własnym domu, czy będzie to dom jednorodzinny, mieszkanie, domek letniskowy, kamper czy nawet łódź. – Dzięki bezprzewodowemu wiFido, osoba ma pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w jej domu, bez względu na to, gdzie się znajduje. Ta super prosta aplikacja umożliwia kontakt z domem i powiadamia, gdy jest ktoś obecny w domu, gdy temperatura w domku letniskowym za bardzo spadnie lub jeśli chce się coś włączyć lub wyłączyć (...) – mówi jeden z założycieli wiFido, Thomas Steenhouwer. – Do tej pory cała produkcja odbywała się w Chinach, ale staje się to coraz bardziej skomplikowane. Wojna handlowa między Stanami Zjednoczonymi a Chinami, problemy językowe, starcia kulturowe, długi czas transportu i słabsza kontrola to tylko niektóre z powodów, dla których decydujemy się na produkcję w Szwecji – kontynuuje Thomas Steenhouwer. – Orbit One będzie obsługiwać cały łańcuch wartości, aż do gotowego produktu w opakowaniu. Obejmuje to także zakup podzespołów, rozwój testów i magazynowanie. Firma Orbit One wykazuje zainteresowanie i zaangażowanie. Bliskość jest ważna, a oni mają dla nas dogodną lokalizację w Sztokholmie. Mają również zasoby potrzebne w przyszłości, gdy będziemy musieli zwiększyć produkcję – mówi Thomas Steenhouwer.
Orbit One to skandynawski usługowy producentów urządzeń elektronicznych oraz elektromechanicznych. Firma dysponuje czterema zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie Szwecji, Republiki Rosyjskiej oraz Polski. W Szwecji działają dwa zakłady, zlokalizowane w Ronneby i w Sztokholmie. Koncern Orbit One zatrudnia obecnie ok. 700 osób, a jego roczny obrót wynosi około 1 mld SEK. Firma Orbit One jest własnością członków kadry kierowniczej oraz zarządu.
reklama
reklama
November 15 2022 00:19 V20.10.16-2