reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 30 października 2008

Plexus planuje lokalizację w Centralno-Wschodniej Europie

Amerykański dostawca usług EMS, Plexus, planuje ustanowić swoją pierwszą lokalizację w Centralno-Wschodniej Europie
Dean Foate, Prezes i CEO Plexus’a stwierdził: ‘Pomimo wyzwań, jakie stwarza otoczenie, ażeby zapewnić obsługę naszym klientom oraz wesprzeć długoterminowy wzrost, będziemy ostrożnie kontynuować inwestycje, takie jak niedawno ogłoszone przedsięwzięcia w Ameryce Północnej czy nasz nowy przyczółek w Hangzhou w Chinach. Dodatkowo, możecie się Państwo spodziewać, iż dokonamy niewielkich inwestycji, wspierających niedawno pozyskane kontrakty z zakresu mechatroniki. Kontynuujemy też naszą strategiczną inicjatywę ustanowienia pierwszej lokalizacji w Europie Centralno-Wschodniej, stanowiącą krok w realizacji naszych wysiłków, ażeby stać się najlepszym na świecie dostawcą usług EMS wyspecjalizowanym w segmencie nisko i średnioseryjnych wyrobów […]’

Plexus opublikował rekordowe wyniki sprzedaży w 4Q - 476 mln USD. W całym roku fiskalnym 2008, firma uzyskała przychody na poziomie 1.84 mld USD, o 19% więcej niż w poprzednim roku obrotowym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2