reklama
reklama
reklama
© Danfoss
Przemysł elektroniczny |

Danfoss wkrótce rozpocznie budowę hali w Grodzisku Mazowieckim

Na początku 2020 roku Danfoss ogłosił plany inwestycyjne dotyczące Polski, w tym rozbudowę fabryki w Grodzisku Mazowieckim. Niedługo mają ruszyć prace konstrukcyjne przy nowej hali.

– Już wkrótce rozpocznie się budowa nowoczesnej hali produkcyjnej Danfoss dla chłodnictwa w Grodzisku Mazowieckim. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii zostanie do minimum ograniczona emisja CO2 do atmosfery. W nowej hali zatrudnimy blisko 400 osób – poinformował Danfoss w mediach społecznościowych. Jak zapowiadał Danfoss w styczniu tego roku, do nowej hali zostanie przeniesiona produkcja zlokalizowana do tej pory w Kolding w Danii. W jej skład wchodzą linie produkcyjne zaworów elektromagnetycznych dla chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego oraz zastosowań przemysłowych.

© Danfoss oferuje produkty i usługi dla takich sektorów, jak: chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewnictwo, sterowanie silnikami i maszyny mobilne. Firma działa także w obszarze energii odnawialnej oraz infrastruktury grzewczej dla miast. Tradycja tworzenia przez Danfoss innowacyjnych technologii sięga 1933 roku. Obecnie firma zatrudnia 25 tys. pracowników i świadczy usługi na rzecz klientów w ponad 100 krajach. Danfoss jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego właścicielem jest nadal rodzina jego założycieli. Danfoss w Polsce:

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-2