reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ingrid prats dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 września 2020

Nowa linia SPI w zakładzie Orbit One w Sztokholmie

Orbit One kontynuuje unowocześnianie zakładu w Sztokholmie i inwestuje w sprzęt podwyższający jakość produkcji – poinformował producent kontraktowy elektroniki.

– Najnowszą inwestycją jest nowa linia SPI, która dokonuje pomiaru w pełnym zakresie 3D przy zachowaniu bardzo wysokiej produktywności i najwyższej dokładności. Linia SPI mierzy objętość pasty lutowniczej i gwarantuje wysoką jakość obwodów drukowanych w całym okresie realizacyjnym tego wrażliwego procesu, a ewentualne odstępstwa są natychmiast wykrywane – czytamy w komunikacie. Jak zwraca uwagę Orbit One, programowanie maszyn ułatwia fakt, że urządzenie AOI jest tej samej marki, co w efekcie przekłada się na wyższą efektywność.
Orbit One to skandynawska firma produkująca urządzenia elektroniczne oraz elektromechaniczne, zapewniająca usługi począwszy od konstrukcji i przygotowania prototypu, poprzez zakupy i produkcję, aż po testy, logistykę i usługi posprzedażne. Orbit One dysponuje czterema zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie Szwecji (w Ronneby i w Sztokholmie), Republiki Rosyjskiej oraz Polski. Koncern zatrudnia obecnie około 700 osób, a jego roczny obrót jest na poziomie 1 mld SEK. Firma Orbit One jest własnością członków kadry kierowniczej oraz zarządu.
reklama
reklama
June 21 2022 15:19 V20.6.1-1