reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny |

Rejestracja zawodników na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020

Grupa RENEX poinformowała, że 15 września 2020 rozpoczyna się rejestracja zawodników piątej edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu – RSC 2020.

Wydarzenie zostanie zorganizowane wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020. Jak zapowiadają organizatorzy zapisy będą prowadzone w dwóch kategoriach:
  1. Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy skierowane do uczniów i studentów szkół;
  2. Mistrz Polski w Lutowaniu - zapisy kierowane do przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego.
Oprócz nagród pieniężnych Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski w Lutowaniu, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu. W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku, Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy. Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020 pokażą nam wkrótce, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy czy Świata. Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, od początku organizowanym przez RENEX Group, polską firmę z branży elektronicznej, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo, spółce wyspecjalizowanej w organizacji wydarzeń targowych.
reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-2