reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© JBC Przemysł elektroniczny | 18 czerwca 2020

RENEX Group dystrybutorem JBC

Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z JBC, producentem urządzeń i narzędzi do lutowania i napraw elektroniki.

JBC to obecnie międzynarodowa firma założona w 1929 roku w Hiszpanii, specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu zaawansowanych stacji lutowniczych, podgrzewaczy do PCB i pochłaniaczy oparów. - Nawiązana współpraca jest kolejnym etapem rozwoju Grupy RENEX rozszerzającym jej ofertę w zakresie urządzeń i narzędzi przeznaczonych do produkcji i naprawy pakietów i urządzeń elektronicznych. Wpisuje się to w misję Grupy RENEX dostarczania kompleksowego wsparcia dla branży elektronicznej w postaci najnowocześniejszych urządzeń i narzędzi jak również usług doradczych i szkoleniowych – podkreśla RENEX w komunikacie. Flagowymi produktami JBC dostępnymi teraz w ofercie RENEX Group są:
  • DDPE Precision – cyfrowa stacja dwunarzędziowa do napraw precyzyjnych jest urządzeniem przeznaczonym do szybkiej i precyzyjnej pracy z komponentami SMD.
  • JNASE jest nowością w ofercie JBC, to stacja gorącego powietrza specjalnie zaprojektowana do bezpiecznych napraw małych elementów o wielkości 0201, 01005 lub mniejszych, nawet na bardzo gęsto osadzonych płytkach.
Urządzenia JBC oraz pozostałe produkty z oferty RENEX Group można przetestować w Centrum Technologicznym i Demoroom RENEX.
reklama
reklama
July 20 2022 12:24 V20.6.3-2