reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander podshivalov dreamstime.com Biznes | 20 maja 2020

Farnell dodaje do oferty zasilacze marki Sorensen

Wśród zasilaczy marki Sorensen można znaleźć stałoprądowe przetwornice programowalne, zasilacze biurkowe, liniowe i modułowe o mocy od 30 W do 150 kW.

Farnell ogłosił rozszerzenie swojej oferty zasilaczy o programowalne przetwornice stałoprądowe marki Sorensen, należącej do koncernu Ametek. Sorensen to producent zajmujący się precyzyjnymi, programowalnymi zasilaczami, przeznaczonymi do badań rozwojowych, testów, pomiarów, sterowania procesami, symulacji szyn zasilających i określonych warunków zasilania w różnorodnych aplikacjach przemysłowych. Wybór produktów marki Sorensen obejmuje biurkowe, modułowe i przeznaczone do montażu w szafach rackowych, przemysłowe podsystemy zasilania, a w tym programowalne przetwornice DC, liniowe przetwornice DC, biurkowe przetwornice DC i modułowe zasilacze stałoprądowe. Wszystkie z nich dostępne są w wersjach o wyjściowej mocy znamionowej w zakresie od 30 W do 150 kW, napięciach wyjściowych z zakresu od 5 V do 1000 V i prądach wyjściowych od 1 A do 8000 A. Wśród kluczowych produktów Sorensena, dostępnych teraz w firmie Farnell, można znaleźć:
  • DLM600 375–600W – rodzina programowalnych zasilaczy stałoprądowych, przeznaczonych do montażu w szafach rackowych (szerokość połowy szafy): w ramach tej rodziny znaleźć można wysoce stabilne zasilacze o napięciu i prądzie wyjściowym, zmienianych w sposób ciągły. Są one przeznaczone do szerokiego zakresu aplikacji. Do ich głównych cech należy możliwość zdalnego sterowania, programowania analogowego i zgodność z LXI, LAN / RS-232C, IEEE488.2 / RS-232C.
  • DCS 1–3kW – rodzina zasilaczy uniwersalnych: zapewniają możliwość pracy ciągłej z maksymalną mocą. Ta platforma zasilająca może być sterowana zdalnie, programowo, z wysoką rozdzielczością. Wśród innych cech urządzeń warto wymienić interfejs ethernetowy, pracę w trybie stałego napięcia i stałego prądu, zdalne monitorowanie parametrów zasilania oraz możliwość analogowego sterowania i monitorowania.
  • XG 1500-1700W 1U – rodzina programowalnych zasilaczy stałoprądowych: cechuje się wiodącą na rynku gęstością mocy i jest przeznaczona do zastosowań na liniach produkcyjnych i w laboratoriach, a także u producentów OEM oraz w aplikacjach kontroli jakości. Produkty serii XG mają odizolowane interfejsy – standardowy cyfrowy oraz analogowy, a także uniwersalne wejście AC z korektą współczynnika mocy, wbudowane mechanizmy sekwencjonowania, programowalne opóźnienie zabezpieczeń oraz „zielony” tryb pracy w uśpieniu.
reklama
reklama
November 22 2021 13:31 V19.1.3-2