reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 06 maja 2020

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020

Piąta edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu - RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020. Evertiq jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

RENEX Group, organizator Mistrzostw Polski w Lutowaniu, w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo, polską spółką wyspecjalizowaną w organizacji wydarzeń targowych. - Dzięki nawiązaniu tej współpracy – dla uczestników, zarówno zawodników jak i widzów - oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu – w ramach tych najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce – informuje RENEX w komunikacie. Zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach:
  1. Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – uczestnikami będą uczniowie i studenci szkół technicznych;
  2. Mistrz Polski w Lutowaniu – rywalizować będą przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.
Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń, narzędzi i wyposażenia dla elektroników oraz nagrody pieniężne. Grupa RENEX zapewni dodatkowo dla zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata. W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku, Grzegorz Szymańczuk, zdobył tytuł Mistrza Europy. Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020 pokażą nam wkrótce, w której firmie pracuje mistrz Polski w lutowaniu oraz być może przyszły mistrz Europy czy świata.
reklama
reklama
August 10 2022 13:14 V20.7.6-2