reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 29 października 2008

NCAB zwiększa sprzedaż w Polsce i w Niemczech

NCAB, firma kierująca swoje usługi do sektora EMS/OEM i zajmująca się kompleksowym outsourcingiem produkcji płytek PCB, odnotowuje wzrost sprzedaży na rynku polskim i niemieckim. NCAB Group spodziewa się, iż w tym roku obrót osiągnie 43 miliony euro.
Wspomniane 43 mln euro obrotu w roku 2008 oznaczałoby około 20% wzrost w stosunku do roku 2007. Dobrze rozwija się sprzedaż na rynkach polskim i niemieckim, a firma zamierza kontynuować ten wzrost również w przyszłości. Także na rynkach Danii i Norwegii, NCAB odnotowuje stały wzrost, w Szwecji natomiast obserwuje się jedynie stabilizację sprzedaży. Rynek szwedzki stanowi około 33% przychodów firmy (14 mln euro).
Podobnie jak Szwecja, Finlandia również odnotowuje stabilizację przychodów. Na rynku hiszpańskim, ze względu na kryzys finansowy, NCAB obserwuje spadek obrotów. Na rynkach Macedonii i Rosji (na którym NCAB osiąga 6 mln euro obrotów rocznie) odnotowano z kolei dobre wyniki sprzedaży. Największą placówką jest biuro w Chinach, zatrudniające obecnie 25 osób. Personel chińskiego oddziału został ostatnio wzmocniony poprzez zatrudnienie nowego managera ds. jakości.

Firma specjalizuje się w sprzedaży zaawansowanych technologicznie płytek PCB, dla których największym rynkiem sprzedaży jest obecnie Norwegia.

Michał Kopcewicz, Managing Director polskiego oddziału NCAB, skomentował dla evertiq osiągnięte wyniki sprzedaży: ‘Oddział firmy w Polsce został otwarty w 2007 roku i obecna sytuacja wskazuje na właściwie podjętą decyzję Grupy. NCAB wstrzeliło się w niszę rynkową, oferując kompleksowe rozwiązania dot. dostarczenia PCB. Jako pierwsi na rynku oferujemy pełną obsługę procesu przygotowania, produkcji i logistyki. Dynamika wzrostu sprzedaży w Polsce wskazuje, że usługi o tak wysokiej jakości są poszukiwane na rynku, a klienci są zadowoleni ze sposobu oraz jakości współpracy z nami. Potwierdzeniem tego jest ciągły rozwój firmy w Polsce i rozbudowa zespołu, do którego obecnie poszukujemy Technical Manager’a’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1