reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zortrax Przemysł elektroniczny | 23 stycznia 2020

Zortrax uruchamia usługi druku 3D na żądanie

Producent drukarek 3D rozszerza swoją dotychczasową działalność o usługi druku 3D dla klientów indywidualnych i biznesowych, umożliwiając klientom korzystanie ze wszystkich technologii Zortrax oraz eksperckiego wsparcia na każdym etapie procesu – poinformowała firma.

– Wprowadzenie usług druku na zamówienie jest kolejnym etapem w rozwoju firmy i odpowiedzią na potrzeby rynku. Chcemy być nie tylko producentem urządzeń, ale również partnerem dla każdego zainteresowanego wdrażaniem technologii 3D w swoich projektach czy na linii produkcyjnej. Druk na zamówienie to otwarcie na kolejny segment klientów, którzy niekoniecznie muszą posiadać własne urządzenia, ale chcą skorzystać z możliwości jakie oferuje druk 3D – mów Rafał Tomasiak, prezes zarządu Zortrax. Farma drukarek Zortrax składa się z sieci ponad 200 urządzeń, a przy realizacji zleceń dostępne będą wszystkie drukarki firmy m.in. M200 Plus, M300 Plus, M300 Dual czy Inkspire oraz materiały Zortrax. Do profesjonalnego wygładzania wydruków w procesie post produkcji stosowane będzie urządzenie Apoller. – Oferujemy naszym klientom trzy technologie druku 3D: LPD, LPD Plus, UV LCD co umożliwia nam zrealizowanie praktycznie każdego projektu. Nasze rozwiązania mogą być przydatne na przykład dla branży stomatologicznej, jubilerskiej, dla których w swojej ofercie mamy dedykowane materiały. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane projekty. Pod naszym okiem powstawały lampy, części do samochodów i motocykli, obudowy do elektroniki czy elementy z żywic biokombatybilnych. Oferowane przez nas wygładzanie oparami umożliwia przeniesienie na nas postprodukcji, która może być uciążliwa dla osób nie posiadających specjalistycznego sprzętu lub dopiero rozpoczynających przygodę z drukiem 3D. Dzięki farmie drukarek, możemy również podjąć się produkcji seryjnej – dodaje Miłosz Bertman Lead 3D Designer w firmie Zortrax.
© Zortrax jest polską firmą, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie druku trójwymiarowego (urządzenia, materiały do druku, oprogramowanie Z-SUITE i inne produkty zwiększające wydajność procesu prototypowania). Urządzenia Zortrax są wykorzystywane przez klientów z różnych branży, od architektury, medycyny, motoryzacji przez inżynierię, wzornictwo przemysłowe po modę. Z rozwiązań firmy Zortrax korzystali m.in. NASA i koncern Bosch.
reklama
October 14 2021 17:14 V18.25.1-1