reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 23 stycznia 2020

Polska spółka IMT już działa

IMT Technologies&Solutions sp. z o.o., polska spółka czeskiego dostawcy urządzeń testujących, została oficjalnie wpisana do KRS 10 stycznia 2020 roku.

IMT Technologies&Solutions, oferująca maszyny i urządzenia testujące w Czechach, na Słowacji i w Polsce, prowadzi zarówno działalność handlową, jak i produkcyjną, zatrudniając ponad 50 osób. Obroty za 2019 rok przekroczyły 10 mln EUR, firma przez 6 lat sprzedała i zainstalowała ponad 300 maszyn. – Portfolio polskiej spółki jest od samego początku niemal identyczne jak czeskiej i liczymy na podobnie zadawalające tempo rozwoju nowego podmiotu – mówi Daniel Trzciński, dyrektor zarządzający IMT Technologies & Solutions sp. z o.o. – Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najwyższej jakości produktów i usług. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest doskonałe wyszkolenie handlowców, którzy dzięki dogłębnej znajomości procesów produkcyjnych i testowych, są w stanie zaproponować optymalne rozwiązania dla naszych klientów – wyjaśnia Daniel Trzciński.
Firma IMT Technologies&Solutions istnieje od 2012 roku. Od początku swojej działalności skoncentrowana jest na sektorze rynkowym dotyczącym testów i inspekcji, oferując rozwiązania dla producentów z branży montażu powierzchniowego SMT, producentów wiązek kablowych i producentów elektroniki. IMT Technologies&Solutions zapewnia dostawy i serwis urządzeń światowych producentów na terenie Czech, Słowacji i Polski.
reklama
reklama
November 29 2021 22:48 V19.2.0-1