reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Biznes | 25 listopada 2019

Eltron-Kabel Sp. z o.o. dołączył do grupy Helukabel

Od 15 września 2019 roku firma Eltron-Kabel Sp. z o.o. stała się częścią grupy Helukabel. Oba podmioty zadeklarowały współpracę, która ma przynosić wzajemne korzyści.

Helukabel jest kompleksowym dostawcą kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego. Dzięki fuzji z Eltron-Kabel Sp. z o.o. firma poszerzy oferowany asortyment o kable specjalne. Nowa oferta uwzględniać też będzie m.in. kable kompensacyjne, nieizolowane przewody miedziane o bardzo wysokiej giętkości oraz przewody ciepłoodporne. Ponadto podjęta z Eltron-Kabel Sp. z o.o. współpraca pozwoli na zwiększenie mocy produkcyjnych obecnego asortymentu, a co za tym idzie – zwiększy się dostępność produktów, a czas realizacji zamówień ulegnie skróceniu – czytamy w informacji prasowej. Eltron-Kabel Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów elektrycznych do przemysłowych zastosowań. Dzięki przyłączeniu do grupy Helukabel, Eltron-Kabel zyska szansę dalszego rozwoju. W Eltron-Kabel Sp. z o.o. planowane są już inwestycje, które pozwolą na zakup nowych maszyn produkcyjnych. Dzięki temu firma poszerzy swój asortyment oraz grono klientów, zwiększając penetrację rynku – podkreśla firma w komunikacie.
HELUKABEL Polska jest kompleksowym dostawcą kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego dla rozwiązań standardowych, jak również przygotowanych na indywidualne zamówienia klientów. Oferta obejmuje m.in.: kable sterownicze, do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe i do transmisji danych, kable telekomunikacyjne, płaskie, energetyczne, gumowe czy spiralne. Eltron-Kabel Sp. z o.o. powstał w 1989 roku w Jaworznie. Jest podmiotem z polskim kapitałem, operującym w obszarze nowoczesnych i zaawansowanych technologii przetwórstwa miedzi. Specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów elektrycznych do przemysłowych zastosowań. W ofercie znajdują się połączenia elastyczne z miedzi gołej, cynowanej, srebrzonej i niklowanej. Eltron-Kabel Sp. z o.o. dostarcza swoje produkty do sieci międzynarodowych fabryk największych koncernów elektrotechnicznych.
reklama
September 22 2021 15:16 V18.22.22-2