reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 27 października 2008

HellermannTyton zbuduje fabrykę pod Słupcą

Serwis WNP.pl podał informację, iż Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna (ŁSSE) zyskała w ostatnich tygodniach nowego inwestora, spółkę Hellermann Tyton. Firma znana jest jako producent akcesoriów do przewodów i kabli, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Inwestor ma wydać ponad 66 mln zł i zatrudnić 150 osób.
HellermannTyton wzniesie fabrykę plastikowych i gumowych części do wiązania, mocowania, oznaczania i ochrony kabli i rur. Inwestycja ma powstać do 2012 roku.
HellermannTyton, firma z ponad 70-letnim rodowodem, ma siedzibę w niemieckim Tornesch (Szlezwik-Holsztyn), a oddziały i biura w 30 krajach (w Polsce działa już w Poznaniu). Zatrudnia ponad 2600 pracowników na całym świecie. Produkuje akcesoria do przewodów gumowych i z tworzyw sztucznych, osłon do kabli, systemów ochrony i mocowania kabli, wykonywaniu nadruków na kablach, głównie na potrzeby odbiorców z sektora motoryzacyjnego, elektrycznego i elektronicznego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1