reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 27 października 2008

HellermannTyton zbuduje fabrykę pod Słupcą

Serwis WNP.pl podał informację, iż Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna (ŁSSE) zyskała w ostatnich tygodniach nowego inwestora, spółkę Hellermann Tyton. Firma znana jest jako producent akcesoriów do przewodów i kabli, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Inwestor ma wydać ponad 66 mln zł i zatrudnić 150 osób.
HellermannTyton wzniesie fabrykę plastikowych i gumowych części do wiązania, mocowania, oznaczania i ochrony kabli i rur. Inwestycja ma powstać do 2012 roku.
HellermannTyton, firma z ponad 70-letnim rodowodem, ma siedzibę w niemieckim Tornesch (Szlezwik-Holsztyn), a oddziały i biura w 30 krajach (w Polsce działa już w Poznaniu). Zatrudnia ponad 2600 pracowników na całym świecie. Produkuje akcesoria do przewodów gumowych i z tworzyw sztucznych, osłon do kabli, systemów ochrony i mocowania kabli, wykonywaniu nadruków na kablach, głównie na potrzeby odbiorców z sektora motoryzacyjnego, elektrycznego i elektronicznego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2