reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TauberPromotion Przemysł elektroniczny | 17 września 2019

Electrolux zadomowi się w MLP Wrocław

Producent i dystrybutor urządzeń gospodarstwa domowego wynajął około 14,6 tys. m kw. powierzchni w parku logistycznym MLP Wrocław. Przekazanie gotowego obiektu firmie Electrolux planowane jest na marzec 2020 roku.

Firma Electrolux Poland podpisała umowę z MLP Group dotyczącą wynajęcia 14 580 m kw nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Wrocław.
Electrolux jest producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ofercie posiada m.in. chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, pralki, piekarniki oraz drobne urządzenia AGD, m.in. odkurzacze. - „Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia współpracy z najemcą, który korzysta już z naszych innych powierzchni magazynowych. Centrum logistyczne MLP Wrocław jest doskonale zlokalizowane i zapewnia szybki dostęp do zachodniej części naszego kraju – powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor działu sprzedaży w MLP Group S.A. MLP Wrocław powstaje na działce o powierzchni 13 hektarów i będzie składał się z 5 hal magazynowych o docelowej powierzchni 63 500 tys. m kw. Park logistyczny jest zlokalizowany w dzielnicy Psie Pole w północno-wschodniej części Wrocławia, w odległości jedynie 14 km od centrum miasta. Dużym ułatwieniem jest znajdująca się w pobliżu droga krajowa E67 oraz droga ekspresowa S8 łącząca Wrocław z Warszawą.
reklama
reklama
July 15 2021 08:57 V18.20.2-1