reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 24 października 2008

Znane są dalsze szczegóły dotyczące rozwoju centrum IBM w Gdańsku

WNP.pl podaje dzisiaj dalsze szczegóły, dotyczące Centrum Kompetencyjno – Wdrożeniowego w Gdańsku. Wartość inwestycji może osiągnąć 30 mln USD, a w centrum ma znaleźć zatrudnienie około 100 osób.
Dyrektor generalny IBM w Polsce Dariusz Fabiszewski potwierdził oficjalnie, że koncern otworzy Regionalne Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe IBM w Gdańsku. Dyrektor Fabiszewski ogłosił też rozpoczęcie procesu rekrutacji, w której poszukiwani będą m.in. konsultanci SAP. Ośrodek ma rozpocząć prace jeszcze w listopadzie 2008.
Gdańskie centrum będzie ono m.in. realizowało projekty obejmujące systemy ERP, CRM, SCM, a w przyszłości również Business Intelligence, dla klientów z sektora małych i średnich firm.
W 2008 r. IBM otworzył warszawskie Centrum Rozwojowe rozwiązań dla MSP oraz Laboratorium Badania Technologii Informatycznych na Politechnice Gdańskiej. W tym roku powstała również komórka wspierająca firmy w procesie ubiegania się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Także w tym roku w Warszawie rozpocznie się budowa Centrum Utrzymania Ciągłości Biznesowej. Koncern poinformował również, że rozpocznie nową rekrutację do Laboratorium Oprogramowania w Krakowie. Do końca roku zatrudnienie w krakowskim ośrodku ma wzrosnąć o kolejne 100 osób. Poszukiwani są m.in. inżynierowie oprogramowania.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1