reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Samsung i Microsoft rozwijają partnerstwo strategiczne

Firmy Samsung Electronics oraz Microsoft poinformowały wczoraj o pogłębieniu strategicznego partnerstwa, skoncentrowanego na zapewnieniu bezproblemowej wydajności przy korzystaniu z różnych urządzeń, aplikacji i usług.

Dzięki integracji rozwiązań firmy Microsoft w nowym Galaxy Note10, użytkownicy będą mogli łatwo i płynnie przełączać się między smartfonem a komputerem i odwrotnie, korzystając z kluczowych benefitów platform Galaxy i Windows. Spółki zamierzają nadal rozwijać partnerstwo, aby zapewnić pełne, bezproblemowe doświadczenia w erze 5G – czytamy w komunikacie.
Począwszy od Galaxy Note10, najpopularniejsze rozwiązania w zakresie produktywności, jakie firma Microsoft opracowała na smartfony, będą integrowane z urządzeniami i usługami Galaxy – informują firmy w komunikacie.
- Jesteśmy przekonani, że branża mobilna stoi u progu transformacji, w której pojedyncze urządzenia ustąpią pola płynnym i nieprzerwanym doświadczeniom połączenia z siecią dostępnym zawsze i wszędzie ― powiedział DJ Koh, President i CEO, IT & Mobile Communications Division, Samsung Electronics ― Otwarta współpraca, taka jak nasze partnerstwo z Microsoft, odgrywa zasadniczą rolę w pionierskim tworzeniu nowej generacji rozwiązań mobilnych. W miarę jak nowe technologie, takie jak 5G, będą stawały się rzeczywistością, nasze partnerstwo będzie odgrywało ważną rolę, pomagając ludziom żyć w sposób bardziej płynny i elastyczny. - Microsoft i Samsung mają wieloletnie doświadczenie w zakresie innowacji i współpracy, a dzisiejsze ogłoszenie otwiera kolejny etap naszego partnerstwa ― powiedział Satya Nadella, CEO w firmie Microsoft ― Naszą ambicją jest zwiększenie produktywności użytkowników niezależnie od tego, na jakim urządzeniu pracują, ani gdzie się znajdują. Połączenie naszego inteligentnego środowiska z dającymi wiele możliwości nowymi urządzeniami firmy Samsung sprawia, że staje się to możliwe.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2