reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes | 16 maja 2019

Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek

Farnell, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, poszerzył swoją ofertę produktową, dodając do niej aparaturę kontrolno-pomiarową firmy GW Instek. Wśród nowych produktów są zasilacze programowalne, elektryczne testery bezpieczeństwa, źródła sygnałowe i analizatory mocy.

Do kluczowych produktów firmy GW Instek, które Farnell wprowadzi na swoje magazyny, należą:
  • APS-7050 – programowalne źródło napięcia i prądu przemiennego – pozwala na dostarczanie mocy 500 VA, napięcia do 310 VRMS, oraz 2,1 A prądu, przy częstotliwościach z zakresu od 45 Hz do 500 Hz. Jest wyposażone w interfejs sieciowy (LAN) i USB. Źródło APS-7050 idealnie nadaje się do generowania złożonych fal i przebiegów czasowych na potrzeby weryfikacji poprawności działania produktów elektronicznych w określonych, trudnych warunkach. Typowe aplikacje dla tej aparatury obejmują testowanie produktów w przemyśle oświetleniowym (LED) oraz badanie poboru mocy urządzeń w trybie uśpienia.
  • GPT-9603 – elektryczny tester bezpieczeństwa – jest używany do testowania odporności na napięcie stałe lub przemienne oraz badania rezystancji izolacji. Omawiany tester pozwala na pracę z sygnałami do 100 VA i stanowi niedrogi sposób na prowadzenie rutynowych testów zgodności sprzętu z różnymi normami IEC, EN, UL, CSA, GB, JIS i innymi regulacjami krajowymi. Jest wyposażony we wzmacniacz PWM by ograniczyć wpływ fluktuacji przemiennego napięcia wejściowego i zapewnić stabilne napięcie wyjściowe. Z punktu widzenia użytkownika stanowi intuicyjne narzędzie o prostym, przejrzystym panelu z dużym wyświetlaczem LCD i kolorowymi wskaźnikami LEDowymi.
  • MFG-2110 – generator funkcyjny o paśmie 10 MHz – to przykład aparatury należącej do rodziny MFG2000, która obejmuje zarówno podstawowe modele serii MFG-21XX, jak i zaawansowaną aparaturę serii MFG-22XX. Kanały wyjściowe modeli z serii MFG-21XX obejmują jeden generator 10-megahercowy i jeden generator impulsowy o paśmie 25 MHz. Wszystkie z tych urządzeń są wyposażone w 4,3-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT-LCD.
reklama
reklama
April 15 2021 09:56 V18.15.43-2