reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mouser Przemysł elektroniczny | 08 maja 2019

Mouser Electronics otwiera w Polsce centrum obsługi klienta

Firma Mouser Electronics, Inc. otworzyła europejskie centrum obsługi klienta we Wrocławiu. Nowa siedziba będzie obsługiwała rozwijającą się działalność projektową coraz większej liczby polskich specjalistów w dziedzinie inżynierii oraz uznanych przedsiębiorstw.

- W 2018 roku działalność firmy Mouser w Polsce bardzo się rozwinęła. Polska jest głównym rejonem wytwórczym, w którym prężnie działa wielu producentów, zwłaszcza z sektorów oryginalnego sprzętu (OEM) i usług produkcji podzespołów elektronicznych (EMS). Bardzo się cieszymy na rozwinięcie działalności i możliwość wspierania naszych klientów z lokalnego biura — opowiada Mark Burr-Lonnon, wiceprezes firmy Mouser ds. usług globalnych oraz działalności w regionach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a także Dalekiego Wschodu. W 2018 roku firma Mouser odnotowała w Europie niemal 50-procentowy wzrost działalności oraz 18-procentowy wzrost liczby klientów. Aby zaspokoić ich rosnące potrzeby, w nowym centrum obsługi klienta w Polsce zostanie zatrudniony oferujący pełny zakres usług zespół pracowników, którzy będą osobiście pomagać w obsłudze zamówień, odpowiadać na pytania techniczne oraz odbierać telefony od klientów — a wszystko to w lokalnym języku oraz lokalnej strefie czasowej i walucie. Centrum w Polsce jest dziesiątym biurem firmy Mouser w Europie i 24. na świecie – informuje Mouser w komunikacie.
Firma Mouser Electronics, która wchodzi w skład holdingu Berkshire Hathaway, jest, autoryzowanym dystrybutorem półprzewodników i podzespołów elektronicznych skoncentrowanym na szybkim wprowadzaniu nowych produktów pochodzących od partnerów produkcyjnych i dostarczaniu ich inżynierom zajmującym się projektowaniem elektroniki oraz nabywcom. W globalnej witrynie internetowej, Mouser.com, można znaleźć ponad pięć milionów produktów od niemal 800 producentów w wielu językach i walutach. Mouser ma 24 ośrodki wsparcia na całym świecie oraz wysyła towary do ponad 600 000 klientów z ponad 220 krajów i terytoriów ze swojego nowoczesnego centrum o powierzchni 67 000 metrów kwadratowych, które znajduje się w Teksasie, na południe od Dallas.
reklama
reklama
March 03 2021 13:22 V18.15.34-2