reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 09 kwietnia 2019

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RSC 2019

Już jutro rozpoczną się Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RSC 2019. To już czwarta edycja wydarzenia, które z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością i przyciąga zarówno domowych entuzjastów jak i profesjonalistów w montażu płytek PCB. Evertiq jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Jutrzejszy dzień zostanie poświęcony rywalizacji uczniów i studentów szkół technicznych. Kolejnego dnia zmagać się będą przedstawiciele firm. W ciągu dwóch dni zmierzy się ze sobą 140 zawodników z całej Polski. Emocje są co roku duże, gdyż na zwycięzcę oprócz tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu i nagród czeka również oferta sponsorska firmy RENEX na wyjazd jako reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy i Świata w Lutowaniu. Organizator – firma RENEX – zapowiada, że tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o szereg wydarzeń towarzyszących. Poniżej krótkie zestawienie wybranych wydarzeń:
  • „Człowiek vs. Robot” – pojedynek Mistrza Polski w Lutowaniu 2018 - Michała Czerwca, z Robotem Lutowniczym REECO. Walka będzie bardzo ekscytująca, tym bardziej, że Robot Lutowniczy REECO, otrzymał w roku 2018, prestiżowe wyróżnienia, m.in. Dobry Wzór w kategorii Praca.
  • Konkurs - „Znajdź i Wygraj” – Zadanie polegać będzie na pisemnym odpowiedzeniu na serię pytań. sprawdzana będzie spostrzegawczość i umiejętność szacowania uczestników.
  • Konkurs „Zdjęcie z Plakatem” – Organizatorzy zapraszają uczestników do umieszczania na ich fanpage’u zdjęć z plakatem Mistrzostw. Nagradzane będą najbardziej popularne zdjęcia i najbardziej kreatywne.
  • „Zawody w Skręcaniu” – druga już edycja tego wydarzenia w tym roku. Chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w posługiwaniu się wkrętakiem elektrycznym na czas.
Na zwycięzców wszystkich konkursów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkich chętnych do udziału i kibicowania zapraszamy do nowego obiektu CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO RENEX we Włocławku. © Renex
reklama
reklama
January 15 2021 12:45 V18.15.12-2