reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Elmodis chce podbić japoński rynek

Wśród firm zakwalifikowanych do programu Polskie Mosty Technologiczne znalazł się Elmodis, którego rozwiązanie pozwoli obniżyć koszty produkcji oraz zmniejszyć ilość awarii i nieplanowanych przestojów w japońskich fabrykach.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu ogłosiła listę firm, zakwalifikowanych do programu Polskie Mosty Technologiczne w naborze na rynki azjatyckie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się polska spółka technologiczna Elmodis, oferująca system służący do kompletnego monitoringu oraz diagnostyki maszyn przemysłowych. - Nasza technologia otrzyma wsparcie w wysokości 200 tys. złotych dzięki wypracowanej strategii ekspansji na wybrany przez nas rynek japoński. Stworzony przez nas system został już doceniony za oceanem dzięki współpracy z amerykańskim Electric Power Research Institute, a trzy fundusze inwestycyjne, w tym Intel Capital przekazały nam dofinansowanie w wysokości 20 milionów złotych. Liczymy, że nasz udział w programie Polskie Mosty Technologiczne, organizowanym przez PAIH, pomoże w dotarciu z naszym produktem do rynków azjatyckich o dużym potencjale przemysłowym – tłumaczy Artur Hanc, prezes Elmodis. Projekt Polskie Mosty Technologiczne, jest realizowany w latach 2018-2023 i współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Łączna wartość wsparcia dla firm wyniesie ponad 176,5 mln zł.
ELMODIS to młoda spółka technologiczna, która opracowała kompletny system sprzętowo-programowy wspierający pracę służb utrzymania ruchu oraz całych zakładów przemysłowych. ELMODIS dostarcza użytkownikowi istotnych informacji o stanie oraz pracy maszyny lub całej linii technologicznej, które pozwalają uniknąć awarii, nieplanowanych przestojów oraz poprawić bezpieczeństwo i obniżyć koszty produkcji. Opatentowana technologia ELMODIS jest wynikiem wieloletnich badań i pracy zespołu specjalistów z zakresu monitoringu i predictive maintenance oraz doświadczeniu w dostarczaniu projektów dla międzynarodowych klientów przemysłowych.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama