reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© franz pfluegl dreamstime.com
Biznes |

Nowe globalne umowy dystrybucyjne Premier Farnell

Premier Farnell, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, powiększył ofertę o wyroby nowych producentów, obejmujące elementy połączeniowe, pasywne i elektromechaniczne oraz z grupy półprzewodników.

- Nowe umowy dystrybucyjne są świadectwem naszego zaangażowania w zapewnianie klientom dostępu do szerokiego wyboru, wiodących na rynku, innowacyjnych produktów. W ten sposób pomagamy naszym klientom tworzyć technologie, które zmieniają nie tylko branże, w których działają, ale i cały świat – mówi Chris Breslin, President, Premier Farnell i Farnell element14. Jak podkreśla firma w komunikacie, rozszerzona oferta firmy Premier Farnell daje klientom większy wybór produktów przeznaczonych do zastosowań w motoryzacji, przemyśle, branży pomiarowej oraz automatyce przemysłowej i budynkowej, do tworzenia urządzeń mobilnych, budowy inteligentnych sieci elektroenergetycznych, zarządzania energią, przygotowywania infrastruktury sieciowej, automatyzacji biur i do wielu innych aplikacji. Nowe, globalne porozumienia dystrybucyjne, w ramach których firma będzie gromadzić komponenty w magazynach Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej oraz element14 w Azji i krajach Pacyfiku obejmują m.in. takich partnerów jak:
  • Osram Opto Semiconductors – kluczowy gracz na rynku półprzewodników optoelektronicznych. Ma 40 lat doświadczenia w tworzeniu najnowocześniejszych produktów z zakresu oświetlenia, wizualizacji i technologii czujnikowej. Międzynarodowa umowa dystrybucyjna wprowadza do oferty firmy Premier Farnell wysoce wydajne diody LED, źródła światła, lasery i czujniki.
  • Nidec Copal – to wiodący na rynku producent komponentów optycznych, elektronicznych i mechanicznych, a w tym przełączników, wentylatorów i potencjometrów. Tworzy produkty pod kątem zastosowań w medycynie, motoryzacji, przemyśle i sprzęcie AGD. Premier Farnell od teraz gromadzi w swoich magazynach przełączniki, elementy pasywne i wentylatory marki Nidec Copal.
  • Taoglas – wiodący dostawca anten i filtrów, w którego ofercie znajduje się kompletny wybór anten, zarówno zewnętrznych, wbudowywanych, jak i przeznaczonych do stacji bazowych, mających zastosowanie w aplikacjach M2M. Sklepy należące do firmy Premier Farnell gromadzą od teraz produkty marki Taoglas, przeznaczone do zastosowań przemysłowych, a w tym na rynek motoryzacyjny, pomiarowy, stosowane w telemetrii, automatyzacji domów, w branży medycznej oraz w systemach inteligentnych sieci elektroenergetycznych.

reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-1
reklama
reklama