reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 17 października 2018

Arkley & Brinc uruchamiają nowy fundusz dla start-upów

Arkley Brinc VC przeznaczy 15 mln USD na wsparcie start-upów we wczesnej fazie rozwoju działających w obszarze IoT oraz hardware.
Arkley Brinc VC zainwestuje do 800 tys. USD (ok. 3 mln PLN) w jeden projekt, wspierając start-upy w działalności od fazy prototypu po IPO.

Zarówno Arkley jak i Brinc mają bogate doświadczenie we wspieraniu start-upów IoT i hardware: Brinc poprzez swoje globalne programy akceleracyjne (Hong Kong, Chiny, Bahrajn, Hiszpania i Polska) przeznaczające do 100 tys. USD na projekt, natomiast Arkley poprzez fundusze seed i program akceleracyjny Arkley Launchpad (Warszawa). Wspólne portfolio Arkley i Brinc obejmuej ponad 50 firm, w tym ZMorph, Tespack, Robo Wunderking, Lovely, Soundbrenner, PillDrill, Kiddo, Lantrn i Glassy.

- Innowacje IoT i hardware mają potencjał, by zmieniać świat wokół nas i tworzyć niesamowite możliwości biznesowe; do tej pory ekosystem wspierania start-upów w tym obszarze być ograniczony. Razem z Brinc dysponujemy globalną siecią, która może zapewnić powodzenie niesamowitym projektom rodzącym się w Europie – komentuje Piotr Wasowski, który razem z Bryony Cooper będzie szefował nowemu funduszowi.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2018 11:24 V11.8.1-2