reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 12 października 2018

ES System oświetli zakłady NB Polska

Oferta spółki oświetleniowej ES System została wybrana jako najkorzystniejsza w trzech postępowaniach prowadzonych przez NB Polska. Łączna wartość złożonych przez ES-System ofert wynosi 11,17 mln PLN netto.
ES-System wykona kompleksową modernizację oświetlenia zakładów NB Polska zlokalizowanych w Gnieźnie (2 zakłady) i w Namysłowie. Przedmiotem modernizacji jest dostawa i wymiana istniejącego oświetlenia na halach przemysłowych, pomieszczeniach technicznych, pomieszczeniach socjalnych, biurach oraz oświetlenie zewnętrzne.

W zakres przedmiotu każdego zamówienia wchodzi wykonanie projektu oświetlenia dla wszystkich obiektów wraz z uzyskaniem wymaganych zgód/pozwoleń, dostawa oświetlenia i systemu do zarządzania oświetleniem, demontaż dotychczasowego oraz instalacja nowego oświetlenia, wykonanie niezbędnych testów i pomiarów całości systemu oświetleniowego, wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz świadczenie usług gwarancyjnych w okresie 7 lat – czytamy w komunikacie.

Termin realizacji zamówień to 31 grudnia 2019 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1