reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Varroc Przemysł elektroniczny | 11 października 2018

Varroc Lighting Systems otworzył zakład w Czechach

Pod koniec września Varroc Lighting Systems otworzył zakład produkcyjny w czeskim Rychwałdzie, którego powierzchnia to 7 tys. m kw.
- Nowy obiekt i ogólna strategia rozwoju możliwości produkcyjnych i testowania w Rychwałdzie jasno pokazują, jak ważny dla naszej firmy jest region morawski - powiedział Todd C. Morgan, starszy wiceprezes ds. globalnego rozwoju Varroc.

W nowym zakładzie produkowane będą przednie i tyle reflektory samochodów, wyposażone w technologie LED i Matrix, znane pod nazwą Adaptive Driving Beam (system zmieniający wiązkę światła tak, by nie oślepiała mijanych kierowców).

Gdy fabryka osiągnie pełne moce produkcyjne, będzie wytwarzała milion lamp rocznie. W zakładzie będzie pięć linii produkcyjnych, w tym całkowicie automatyczne urządzenia wtryskowe, nakłądania warstw ochronnych UV czy montażu lamp.

Docelowo w zakładzie będzie pracowało 800 osób.© Varroc

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1