reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maksim pasko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 października 2018

Produkty FIBARO dostępne w Kuwejcie

Polska spółka rozpoczęła współpracę z firmą Zain Telecom, dzięki czemu urządzenia systemu inteligentnego domu FIBARO od września są dostępne w Kuwejcie.
Po wprowadzeniu swoich produktów na rynek japoński FIBARO oferuje swoje urządzenia Smart Home w Kuwejcie. Dystrybucja jest możliwa dzięki nawiązaniu współpracy z Zain Kuwait, firmą, która od 1983 roku dostarcza usługi telekomunikacyjne na tamtym rynku.

- To dla nas ogromna satysfakcja, że zostaliśmy zaproszeni do współpracy z Zain Kuwait. Kooperacja z jednym z większych graczy na tak wymagającym rynku jak Kuwejt daje nam ogromne możliwości. To dla nas szansa wejścia na bardzo obiecujący rynek. Firma ta dostarcza swoje usługi do 2,7 mln klientów – powiedział Krzysztof Banasiak, członek zarządu Fibar Group SA.

Kuwejt to kolejny rynek w regionie, po Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na który FIBARO wchodzi we współpracy z firmą telekomunikacyjną.Fibar Group SA to polska, innowacyjna firma, działająca w branży internetu rzeczy (Internet of Things), dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Produkowany przez firmę System FIBARO oferowany jest na sześciu kontynentach, w przeszło stu krajach. FIBARO jest systemem w całości stworzonym, rozwijanym i produkowanym w Polsce – zarówno siedziba, jak i fabryka FIBARO znajdują się w Poznaniu. Firma zatrudnia niemal 350 pracowników.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2